Etsi

VoiceWell® -hoitajat

Löydä lähin VoiceWell®-hoitajasi!

VoiceWell® -sertifikaatin saaminen edellyttää koko koulutuskokonaisuuden suorittamista. Hyväksytysti näytöt suorittaneet ja sertifikaatin saaneet hoitajat löydät listattuna alta.


Pirkanmaa


Kanta-Häme

  • Paula Korhonen Hämeenlinna / 050 3517 323 / paula.korhonen.hml@gmail.com / www.sensocenter.fi

Keski-Suomi

  • Irja Tervala Kuhmoinen / 0400 1311 70 / irja.tervala@gmail.com / www.hierontairjatervala.fi
  • Alma Tyrväinen Vaasa / 040 5391 882 / alma@almalogia.fi / www.almalogia.fi
  • Pekka Yli-Juuti Alajärvi / 050 5900 384 / pekka.yli-juuti@japo.fi

Länsi-Suomi


Itä-Suomi


Uusimaa

  • Marja Husu Helsinki / 045 357 5179 / marjahelena.husu@gmail.com
  • Satu Nieminen Helsinki / 050 523 7390 / satu.t.nieminen@gmail.com
  • Marina Salonen Helsinki / 040 596 1881 / marina@bodyandvoice.fi / www.bodyandvoice.fi
  • Olga Sidorova Helsinki / 044 230 1543 / olgasdrva@gmail.com / www.voicewellkeskushelsinki.fi
  • Satu Solavaara Helsinki & Vantaa / 040 876 9799 / kehonhuoltopaja@gmail.com/ www. kehonhuoltopaja.fi
  • Kirsi Vaalio Helsinki & Pornainen / 0400 433 629 / kirsi.vaalio@gmail.com / www.kirsivaalio.fi
  • Janne Vilèn Espoo / 040 5157 887 / jannenote@gmail.com / www.jannenote.fi

Eurooppa

  • Anni Vannula Sveitsi / +41797390627 / annivannula@gmail.com